Bo bardzo udanym tegorocznym cyklu Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2018 https://www.youtube.com/watch?v=TCpd-HKOWu0 idziemy dalej rozwijając unikatowy w skali świata projekt promujący i popularyzujący wszystkie odmiany kiteboardingu oraz rywalizację sportową !

Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2019 – zaczynamy !
Aż 4 kraje i AŻ DZIESIĘĆ EVENTÓW !!! 
Oj będzie się działo ! 
Pierwsze pięć zawodów wchodzi w skład Międzynarodowego Pucharu Polski Snowkite 2019 „Surf to Fly Snowkite Tour 2019” – drugiego projektu, który realizujemy – kontynuacja i rozwinięcie http://surftoflycup.com/amatorski-puchar-polski/.

Na bannerze terminarz zawodów.


Partnerem Pucharu jest Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, MOSiR Giżycko, miasto Giżycko – strona miasta mojegizycko.plKitesurfing Szkoła Wake PL
Organizacją wspomagającą Puchar jest klub sportowy AZS AWFiS Gdańsk.

Tegoroczny Puchar będą promowały m.in Radio Gdańsk S.A., portal Trojmiasto.pl – zawody w Trójmieście i okolicy, ogólnopolskie magazyny ŻagleJachting, portal Sieplywa.pl, portal mazury.info.pl, trójmiejski magazyn W ŚlizguAktywne GiżyckoAkademia JachtinguGiżycko – strona miasta mojegizycko.plWydawnictwo Nautica
Relacje z zawodów realizowanych w Polsce będą udostępniane przez Polskie Radio Czwórka.
Czekamy jeszcze na odpowiedzi od kilku patronów, w tym telewizji.

Do grona sponsorów wchodzą Ozone KitesKite4fun.plHQ4KitesPeter Lynn KitesMotolotnie MazuryHotel St. Bruno (do potwierdzenia), SU-2 Kiteboards (do potwierdzenia), miasto Giżycko.
Czekamy na odpowiedzi jeszcze od kilku sponsorów, pełna lista wyklaruje się najpóźniej do końca stycznia – 2019.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy ! 

Organizatorzy:
Szkoła kiteboardingu Surf to Fly, International Snowkiting Federation

Współorganizatorzy: Kite4fun.plEkomarina Giżycko (pozostali są jeszcze do potwierdzenia- jesteśmy w trakcie korespondencji).

 

Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2019 oraz Międzynarodowy Puchar Polski Snowkite 2019 „Surf to Fly Snowkite Tour 2019 zaczynamy już  jednodniowymi zawodami na prognozę w okresie 28-31.12.2018 

 Surf to Fly Orava Snowkite Cup 2019

Zawody zostaną rozegrane na Słowacji przy Orawskim Weselu. Więcej szczegółów na plakacie.

Istotna nowość, którą, wprowadziliśmy w regulaminie zawodów wchodzących w skład Międzynarodowego Pucharu Polski Snowkite 2019 „Surf to Fly Snowkite Tour 2019”, to klasyfikacja zawodników w konkurenci Racing SKI/Snowboard według wykorzystanej konstrukcji latawców (pompowane, komorowe).

Zmiana ta jest odpowiedzią na liczne prośby zgłaszane do organizatorów przez zawodników startujących na latawcach pompowanych o oddzielną klasyfikacje, by móc rywalizować na sprzęcie o porównywalnych osiągach w jeździe na wiatr.

Regulamin Surf to Fly Orava Snowkite Cup 2019

Formularz zgłoszeniowy Snowkite Orava Cup 2019

 

Dyrektor zawodów:

 

Grzegorz Kucieński

(+48) 663 034 820

info@surftofly.com

Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2019 – rozpoczynamy na Słowacji już w dniach 28-31.12.2018 ! 🙂